Säljare | www.kruuse.com

Sök

Säljare

Har du frågor angående våra produkter, vill diskutera helhetslösning eller önskar offert på specifika produkter, kontakta din säljare:

  Jørn Dreyer
  VD  
  +47 93 46 43 80
  jorn.dreyer@kruuse.com
  Anna Almeida Magnusson
  Veterinärprodukter i norra Sverige
  Bilddiagnostiska produkter
  0701-01 67 17
  anna.magnusson@kruuse.com
     Ernst Nilsson
  
Veterinärprodukter i Mellansverige
  0701-01 67 18
  ernst.nilsson@kruuse.com

  Susanna Edin
  
Veterinärprodukter i Mellansverige
  0701-01 67 22

Alexander Sporer
Veterinärprodukter i Västsverige
0701-01 67 14
alexander.sporer@kruuse.com

  Johan Broman
  Veterinärprodukter i södra Sverige 
  0701-01 67 10
  johan.broman@kruuse.com

  Rosanna Sommar
  Lager och veterinärprodukter i Mellansverige
  0701-01 67 29
  rosanna.sommar@kruuse.com

  Fredrik Svalling
  Lager och veterinärprodukter i södra Sverige
  0701-01 67 13
  fredrik.svalling@kruuse.com

  Eero Rautavesi
  Service
  0701-01 67 24
  eero.rautavesi@kruuse.com