Kundeservice

Kontakt Kundeservice
Har du spørgsmål til produkter, brug for hjælp eller kommentarer, er du velkommen til at kontakte os på info@kruuse.com eller tlf.: 72 14 15 11

Bestilling af varer:
I vores web-shop kan du nemt og hurtigt bestille varer og finde produktinformation i ro og mag, når det passer dig. Vores web-shop er åben i alle døgnets timer.

OBS: Vi handler kun med erhvervskunder.

Se evt. vores tips til e-handel her

Telefontider:
Mandag        08:00 – 16:00
Tirsdag         08:00 – 16:00
Onsdag         08:30 – 16:00
Torsdag        08:00 – 16:00
Fredag          09:00 – 15:30
Lørdag         Lukket
Søndag        Lukket

Helle Jaug
Kundeservicechef
mail: helle.jaug@kruuse.com

Tommy Bressendorff
Kundeservicekoordinator
mail: tommy.bressendorff@kruuse.com

Jan Larsen
Kundeservicekoordinator
mail: jan.larsen@kruuse.com

Gitte Just Jensen
Kundeservicekoordinator
mail: gitte.jensen@kruuse.com

Stine Tutak
Kundeservicekoordinator
mail: stine.tutak@kruuse.com

Anne Sofie Pedersen
Kundeservicekoordinator, veterinærsygeplejerske
mail: anne.sofie.pedersen@kruuse.com

Marianne Lund
Receptionist
mail: marianne.lund@kruuse.com