Kundeservice

Kontakt Kundeservice
Har du spørgsmål til produkter, brug for hjælp eller kommentarer, er du velkommen til at kontakte os på info@kruuse.com eller tlf.: 72 14 14 14

Bestilling af varer:
I vores web-shop kan du nemt og hurtigt bestille varer og finde produktinformation i ro og mag, når det passer dig. Vores web-shop er åben i alle døgnets timer.

OBS: Vi handler kun med erhvervskunder.

Telefontider:
Mandag       08:15 – 16:00
Tirsdag        08:15 – 16:00
Onsdag        08:15 – 16:00
Torsdag       08:15 – 16:00
Fredag         09:00 – 15:30

Ordredeadline kl. 13.30

Helle Jaug
Kundeservicechef
mail: helle.jaug@kruuse.com

Tommy Bressendorff
Kundeservicekoordinator
mail: tommy.bressendorff@kruuse.com

Jan Larsen
Kundeservicekoordinator
mail: jan.larsen@kruuse.com

Gitte Just Jensen
Kundeservicekoordinator
mail: gitte.jensen@kruuse.com

Stine Tutak
Kundeservicekoordinator
mail: stine.tutak@kruuse.com

Thor Møller Have
Kundeservicekoordinator
mail: thor.have@kruuse.com

Poul Iversen
Priskoordinator
mail: poul.iversen@kruuse.com

Marianne Lund
Receptionist
mail: marianne.lund@kruuse.com