Konsulenter

Har du spørgsmål til vores produkter, eller har du brug for et godt tilbud, kan du kontakte vores salgskonsulenter.

Gitte Kaalbye
Veterinærkonsulent (Midt- og Nordjylland)
40 80 45 17
mail: gitte.kaalbye@kruuse.com

Morten Frydendal Larssen
Veterinærkonsulent (Midt- og Nordsjælland, Bornholm)
40 80 45 15
mail: morten.frydendal.larssen@kruuse.com

Leif Hansen
Key Account (Agro-forhandler DK)
72 14 16 03
mail: leif.hansen@kruuse.com

Johnny Panduro
Teknisk konsulent, Veterinærkonsulent Fyn
40 80 45 22
mail: johnny.panduro@kruuse.com

Flemming Skytte
Key Account Manager - Retail
40 80 45 33
mail: flemming.skytte@kruuse.com

Pernille Lützop Hansen
Veterinærkonsulent (Midt- og Sydsjælland)
40 80 45 85
mail: pernille.hansen@kruuse.com

Pia Bährentz
Country Manager
40 80 45 26
mail: pia.bahrentz@kruuse.com