Kundeservice | www.kruuse.com

Find produkt

Kundeservice

Status på mailproblemer hos KRUUSE.
Alle vores systemer inkl. mail kører igen normalt.
Kundeservice kan kontaktes som normalt.

Kontakt Kundeservice
Har du spørgsmål til produkter, brug for hjælp eller kommentarer, er du velkommen til at kontakte os på info@kruuse.com eller tlf.: 72 14 15 11

Bestilling af varer:
I vores web-shop kan du nemt og hurtigt bestille varer og finde produktinformation i ro og mag, når det passer dig. Vores web-shop er åben i alle døgnets timer.
OBS: Vi handler kun med erhvervskunder.
Se evt. vores tips til e-handel her

Telefontider:

Tirsdag   08:00 – 16:00
Onsdag   08:30 – 16:00
Torsdag   08:00 – 16:00
Fredag   09:00 – 15:30
Lørdag    Lukket
Søndag Lukket

Marianne Lund
Teamleader
mail: marianne.lund@kruuse.com
Tommy Bressendorff
Koordinator
mail: tommy.bressendorff@kruuse.com
jan larsen Jan Larsen
Koordinator
mail: jan.larsen@kruuse.com
Gitte Just Jensen
Koordinator
mail: gitte.jensen@kruuse.com 
Mette Udengaard Dørk
Koordinator
mail: mette.dork@kruuse.com
Stine Tutak
Koordinator
mail: stine.tutak@kruuse.com
Maria Aalykke
Koordinator, veterinærsygeplejerske
mail: maria.aalykke@kruuse.com
Wicky Tang Wollesen
Koordinator, veterinærsygeplejerske
mail: wicky.wollesen@kruuse.com
    Lisbeth S. Munch
Receptionist
mail: lisbeth.munch@kruuse.com