Säljare | www.kruuse.com

Sök

Säljare

Har du frågor angående våra produkter, vill diskutera helhetslösning eller önskar offert på specifika produkter, kontakta din säljare:

  Heléne Sjöström
  Nordic Sales Director, VD och försäljningschef    
  0720-50 51 58
  helene.sjostrom@kruuse.com
 Anders Hildebrand
  
Bilddiagnostiska produkter
  0701-01 67 17
  anders.hildebrand@kruuse.com
  Sofie Höyer
  
Veterinärprodukter i västra Sverige
  0701-01 67 14
  sofie.hoyer@kruuse.com
  Camilla Grass
  Veterinärprodukter i södra Sverige 
  0701-01 67 16
  camilla.grass@kruuse.com
  Ewa Westerlund
  Veterinärprodukter och Zoo-fackhandel i norra Sverige
  0701-01 67 11
  ewa.westerlund@kruuse.com
     Ernst Nilsson
  
Veterinärprodukter i Mellansverige
  0701-01 67 18
  ernst.nilsson@kruuse.com
  Christer Lundin
  Zoo-fackhandel i mellersta Sverige
  0701-01 67 20
  christer.lundin@kruuse.com
  Ulf Nilsson
  Zoo-fackhandel i södra Sverige
  0701-01 67 21
  ulf.nilsson@kruuse.com

  Rosanna Sommar
  Lager och veterinärprodukter i Mellansverige
  0701-01 67 29
  rosanna.sommar@kruuse.com

  Fredrik Svalling
  Lager och veterinärprodukter i södra Sverige
  0701-01 67 13
  fredrik.svalling@kruuse.com

  Eero Rautavesi
  Service
  0701-01 67 24
  eero.rautavesi@kruuse.com
  Carolin Johansson
  Marknadskoordinator
  0701-01 67 28
  carolin.johansson@kruuse.com