Konsulenter Norge | www.kruuse.com

Finn produkt

Konsulenter Norge

Har du spørsmål om våre produkter, eller har du bruk for et godt tilbud, kan du kontakte med en av våre salgskonsulenter.


Andreas       Andreas Ziener
Daglig leder
415 39 511
mail: andreas.ziener@kruuse.com
  
  Eva Reksten
Veterinærkonsulent 
415 39 524
mail: eva.reksten@kruuse.com
  

Petra Bjerknes
Veterinærkonsulent
415 39 505
mail: petra.bjerknes@kruuse.com 


Sylvia Riddarsporre
Veterinærkonsulent 
406 23 631
mail: sylvia.riddarsporre@kruuse.com

Elizabeth Elizabeth Norstrøm
Lab. spesialist
415 39 514
mail: elizabeth.norstrom@kruuse.com
  
Kåre Lund
Medisin teknikker/service
415 39 509
mail: kaare.lund@kruuse.com
  
Erling Lona
Radiograf
415 39 518
mail: erling.lona@kruuse.com
 
Kjersti Abel-Lunde Kjersti Abel-Lunde
Sales Manager Retail
415 39 512
mail: kjersti.abel.lunde@kruuse.com
 
Hans Petter Pettersen
Petkonsulent 
466 39 132
mail: hans.petter.pettersen@kruuse.com

Helene Sjöström
Sales Director Nordic
+46 72 050 51 58
mail: helene.sjostrom@kruuse.com