VIND EN NYTÅRSFROKOST FOR HELE PERSONALET | www.kruuse.com

Find produkt

VIND EN NYTÅRSFROKOST FOR HELE PERSONALET

BLANDT ALLE INDKOMNE ORDRE OVER 3500,- FRA DAGS DATO OG TIL OG ÅRET UD
TRÆKKER VI LOD OM EN LÆKKER NYTÅRSFROKOST FOR HELE PERSONALET.

Vi kommer og hygger om Jer og byder velkommen til det nye år, hvor vi igen ser frem til at servicere Jer.

Gitte_Kaalbye Gitte Kaalbye
Veterinærkonsulent (Midt- og Nordjylland)
40 80 45 17
mail: gitte.kaalbye@kruuse.com


Morten_Frydendal_Larssen
Morten Frydendal Larssen
Veterinærkonsulent (Midt- og Nordsjælland, Bornholm)
40 80 45 15
mail: morten.frydendal.larssen@kruuse.com


Rikke Rikke Findshøj Delany
Veterinærkonsulent (Sydsjælland)
Rikke er pt. på barsel.
Kunder varetages af konsulent Lene Gommesen
40 80 45 70
mail: rikke.findshoj.delany@kruuse.com

birgitte
Birgitte Hede
Veterinærkonsulent
40 80 45 85
mail: birgitte.hede@kruuse.com


Lene
Lene Gommesen
Veterinærkonsulent (Sønderjylland og Midt/Sydsjælland)
40 80 45 21
mail: lene.gommesen@kruuse.com


leif
Leif Hansen
Key Account (Agro-forhandler DK)
72 14 16 03
mail: leif.hansen@kruuse.com


johnny_panduro
Johnny Panduro
Teknisk konsulent, Veterinærkonsulent Fyn
40 80 45 22
mail: johnny.panduro@kruuse.com
René Lund Pedersen
Petkonsulent (Jylland)
40 80 45 45
mail: rene.lund.pedersen@kruuse.com
Gitte Madsen
Intern salgskoordinator
72 14 16 06
mail: gitte.madsen@kruuse.com
Pia Pia Bährentz
Country Manager
40 80 45 26
pia.bahrentz@kruuse.com
vitalchew
facebook
nyhedsbrev
Kampagner_hills_hund
insight